Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web :))


Take it

Mediální poradce v internetové propagaci

Na základě široké nabídky veškerých internetových reklamních formátů je více než 150 mediálních poradců - obchodních zástupců společnosti INTERNET TRADING s.r.o. - připraveno klientovi naplánovat internetovou reklamní kampaň, která bude přesně odpovídat jeho záměrům a finančním možnostem.

Využijte naší nabídky zajímavé práce v úspěšném kolektivu

 

 

 

Naše filosofie

 • Stavíme na lidech...

  skoleni.jpgINTERNET TRADING, to je přátelské a příjemné prostředí, pro všechny stejné podmínky, finanční i nefinanční benefinity, častá setkání všech lidí s vedením firmy, individuální přístup a další aspekty pro tuto komerční dobu ve které žijeme bohužel neobvyklé. Přijdtě se přesvědčit. Jste vítáni.

Mediální poradce

 • V České republice byla spuštěna unikátní internetová služba TAKEIT.CZ - www.takeit.cz

  Uživatele internetu přivádí co nejkratší cestou k požadovanému odkazu a tak podstatně urychluje jeho vyhledání. Zjednodušuje mimo jiné jejich snahu o pročítání velkého množství nalezených webových stránek propojením textového sdělení s obrazovou složkou. V některých svých možnostech jde i nad rámec takových světových vyhledávačů informací, jakými jsou například Google či Yahoo. Jde o významný úspěch českých programátorů a pracovníků společnosti INTERNET TRADING, kteří se na něm podíleli. Klikněte pro více informací, nebo navštivte www.takeit.cz

 • Samotná definice internetu je velmi jednoduchá - internet je médium (zprostředkovatel, přenašeč). Je to zkrátka OBSAH - vše, co nabízí, je k dispozici okamžitě po připojení počítače k síti (je jedno jestli pevnou linkou, přes telefon nebo nějak jinak). Tato prezentace a šíření informací a sdělení probíhá snadnou formou - pouhým kliknutím, které je vůbec nejsnazší úkon, u uživatele vyjadřující kladnou reakci na dané sdělení.
 • Rychlý celosvětový vývoj internetových služeb ovlivňuje i změny na českém trhu. Od 1.července vstupuje do této dynamicky se rozvíjející oblasti nová internetová mediální agentura MEDIA TRADING s.r.o. .

AKTUALITY

 • ***GRATULUJEME***
 •  

  JANA FÜRICHOVÁ dosáhla za měsíc červen nejvyššího plnění plánu v oblasti Morava.

   

 • Zástupce měsíce - TELESALES

  ***GRATULUJEME***
  JINDŘICH POLÁK dosáhl za měsíc červen nejvyššího plnění plánu v divizi TELESALES.
 
logoFoot.gif
  Region Čechy a Praha
Region Morava
  Lihovarská 12, Praha 9
Živanského 14, Brno
  pí. Pazderská 777 698 884  p. Podlipný 777 698 883

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lulu z Honolulu

(Lulu, 19. 7. 2007 14:19)

jo jo, Jindra je super človíček co nezkazí žádnou srandu... :o)

Bangladežo

(Dežo, 19. 7. 2007 14:12)

Jindra Polákojc je nejlepší a nejpilnější poradce.Poradí vám se vším!!!S kapajícím kohoutkem, ale třebas i s internetovou reklamou :-)...